DKAB HABER PORTALI - 21 Şubat 2018, Çarşamba

Din Eğitimi Alanına Yeni Bir Site Daha Eklendi (Degitek.Com)

Din Eğitimi Alanına Yeni Bir Site Daha Eklendi (Degitek.Com)

Bursa DKAB Platformu tarafından geçtiğimiz ay test yayınına başlayan ve kısa adı D.E.Ğ.İ.T.E.K olan Din Eğitimi Teknolojileri Materyal Paylaşım Sitesi Yayınına Başladı.

Sitenin editörlüğünü yapan DKAB Öğretmeni Mehmet Fatih Bütün, “Bu alanda hizmet veren elliyi aşkın web sitesi içerisinde amatörce de olsa profesyonellik yolunda yapılmayanların yapılması anlamında bir mihenk oluşturmak için başladığımız hareketimizin destek görerek artması düşüncesindeyiz. Hazırladığımız materyalleri şimdilik üç arkadaş ortaklaşa sitemizde paylaşmaya başladık. Yakında yapacağımız çalışmalar ile meslektaşlarımızın özellikle F.A.T.İ.H projesi kapsamında dijital ve kaliteli dökümanlar üretebilmelerine yön verecek faaliyetler planlamaktayız. Bu konuda Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteğini her zaman yanımızda görüyoruz. Başta İl Milli Eğitim Müdürümüz sayın Veli Sarıkaya olmak üzere bizlere desteklerini esirgemeyen tüm yetkililere ve yanımızda olan eğitimci dostlarımıza teşekkür ediyoruz” diyerek Değitek hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Sitenin yöneticilerinden ve materyal üreticilerinden Resul Bakır’da sosyal medyada sitemizin paylaşımlarını görebilecekleri sayfalarının açıldığını belirtti. Yine site yöneticilerinden Tahir Ak’da Değitek sitemizde ekibimizin eğitimcilerimize yönelik akademik ve eğitim menşeili faaliyetlerini bulabilecekleri haberleri yayınlayacaklarını belirtti.

Din Eğitimi Teknolojileri ( DEĞİTEK ) web sitesine www.degitek.com sitesinden ulaşabileceğiniz gibi sosyal medya ( Facebook ) https://www.facebook.com/degiteksayfasi sayfası üzerinden de ulaşabileceksiniz.

DKAB HABER olarak sitemize ve yöneticilerine yayın hayatlarında ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Beğen(5)Beğenme(0)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz