DKAB HABER PORTALI - 21 Şubat 2018, Çarşamba

DKAB Dersinin Engel Tanımayan Yıldızı: İzzet Eker

DKAB Dersinin Engel Tanımayan Yıldızı: İzzet Eker

Fiziki bir çok engele karşı meydan okuyan ve yaklaşık 7 yıldır branşı olduğu dkab dersi için canla başla çalışan İzzet Eker hocamız bu yıl da yeni eğitim öğretim yılına bomba gibi giriyor. Şu andan itibaren ortaokul ve lise yıllık planlarını kendi web sitesi ( www.izzeteker.com ) ve  sosyal medya üzerindeki paylaşım grubunda paylaşmaya başlayan İzzet Eker, 2014-2015 Eğitim öğretim yılında da öğretmenlerimizin istifade edeceği bir çok yeni ve kaliteli döküman ile yayında olacak. Özellikle bu yıl güçlendirdiği sınıflara özel test kitapları ile bir çok öğrencinin ve öğretmenin hem takdirini hem de dualarını alacak gibi görünüyor.

Günde kimi zaman 3-4 saat uyku uyuyan İzzet Eker, tek amacının meslektaşlarına ve onların eğitim öğretim faaliyetlerine katkı sunmak olduğunu dile getirerek öğretmenlerimizin dualarının bu çalışmaların oluşmasında ve devamında çok büyük bir role sahip olduğunu ifade etti. Eker, ” Engelli kardeşlerimizin yapabilecekleri o kadar çok şey var ki aslında ben bunlardan sadece gücüm ölçüsünde yapabildiklerimi paylaşıyorum ” diyerek engelli kardeşlerimize de umut kaynağı oldu.

Bizler de dkab haber ailesi olarak kendisine bu yorucu görevinde muvaffakiyetler diliyor, tüm eğitimci arkadaşlarımızın bu eğitim öğretim materyallerinden hakkıyla istifade etmelerini ümit ediyoruz.

Beğen(33)Beğenme(3)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz